Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

RUSZYŁA REJESTRACJA NA 3. DAWKĘ SZCZEPIENIA

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia, lub jeśli masz co najmniej 50 lat – możesz już dziś zapisać się na trzecią dawkę szczepienia przeciw covid-19. Rejestracja ruszyła rano.

W systemie są już wystawione e-skierowania na szczepienie dla dwóch wspomnianych przed chwilą dedykowanych grup. Także lekarz pierwszego kontaktu może wystawić skierowanie na szczepienie przypominające. A to jest wskazane po sześciu miesiącach od pełnego zaszczepienia.

Ministerstwo Zdrowia podało, że u osób szczepionych dawką przypominającą należy stosować szczepionkę Comirnaty Pfizer-BioNTech, niezależnie od rodzaju szczepionki zastosowanej uprzednio podczas szczepienia podstawowego I i II dawką.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

COVID

Koncern farmaceutyczny Pfizer rozpoczął zaawansowane etapy testów nad działaniem leku doustnego, który ma przeciwdziałać rozwojowi Covid-19 u osób, które zakaziły się koronawirusem.

UE

Rząd Austrii chce w tym roku zapewnić turystom bezpieczny sezon zimowy. W tym celu alpejski kraj zastosuje na swoich stokach narciarskich tzw. zasadę 3G...

FIRMA

4. fala pandemii w Polsce rozkręca się na dobre. Dane o zakażeniach przekroczyły w czwartek 700 przypadków.

FIRMA

PFR gotowe do kolejnych tarcz Dlaczego prezes PFR wspiera REITy Dlaczego PFR inwestuje w CCC TO JEST AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA ROZMOWY PRZEPROWADZONEJ 16.09.2021 NA ANTENIE...