Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

RUSZYŁA REJESTRACJA NA 3. DAWKĘ SZCZEPIENIA

Jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia, lub jeśli masz co najmniej 50 lat – możesz już dziś zapisać się na trzecią dawkę szczepienia przeciw covid-19. Rejestracja ruszyła rano.

RUSZYŁA REJESTRACJA NA 3. DAWKĘ SZCZEPIENIA

W systemie są już wystawione e-skierowania na szczepienie dla dwóch wspomnianych przed chwilą dedykowanych grup. Także lekarz pierwszego kontaktu może wystawić skierowanie na szczepienie przypominające. A to jest wskazane po sześciu miesiącach od pełnego zaszczepienia.

Ministerstwo Zdrowia podało, że u osób szczepionych dawką przypominającą należy stosować szczepionkę Comirnaty Pfizer-BioNTech, niezależnie od rodzaju szczepionki zastosowanej uprzednio podczas szczepienia podstawowego I i II dawką.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RUSZYŁA REJESTRACJA NA 3. DAWKĘ SZCZEPIENIA

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Lockdown do galerii handlowych nie wrócił, ale klienci też nie. Szokujące dane o poziomie ruchu w galeriach przytacza serwis PropertyNews.

BIZNES I POLITYKA

Projekt lex Hoc idzie do kosza. W Sejmie jest nowy poselski projekt przepisów o testowaniu pracowników na COVID-19. Zakłada m.in. możliwość bezpłatnego testowania się...

ŚWIAT

Pfizer rozpoczyna testy szczepionki przeciwko wariantowi omikron.

FIRMA

Kwarantanna 7 dni - takie zasady obowiązują od wtorku, 25 stycznia. Ale izolacja nadal 10 dni. Czym się różni kwarantanna od izolacji?

%d bloggers like this: