Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KREDYTY

RUSZA RPP. KIEDY TAŃSZY KREDYT?

TAŃSZY KREDYT

Dziś rozpoczyna się dwudniowe posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej. Jutro poznamy jej decyzję – zapewne utrzyma stopy na niezmienionym poziomie. Ważniejsze jednak będą późniejsze wydarzenia.

CZYTAJ TEŻ: DUŻA STRATA DOW JONES – SPADKI NA NYSE

Wraz z decyzją Rady poznamy komunikat po posiedzeniu, który rzuci nieco światła na główne siły ścierające się wewnątrz tego gremium. Ale najważniejsza będzie konferencja prezesa Glapińskiego zapowiedziana na piątek, o 15:00. Będzie to jego pierwsze publiczne wystąpienie po złożeniu wniosku o postawienie go przed Trybunałem Stanu. Transmisja na antenie BIZNES24 z reakcjami rynku i komentarzami analityków.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RUSZA RPP. KIEDY TAŃSZY KREDYT?

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...