Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

RPP DECYDUJE WS. STÓP PROCENTOWYCH

Dziś decyduje ws. stóp procentowych. Poznamy ją po południu. Teraz główna stopa procentowa – po 9 z rzędu podwyżkach wynosi 6%.

RPP DECYDUJE WS. STÓP PROCENTOWYCH

Ekonomiści prognozują, że Rada zdecyduje się na 10 z rzędu podwyżkę stóp w okolicach między 75 a 100 punktów bazowych. Obecnie główna stopa procentowa w Polsce wynosi 6%.

CZYTAJ TEŻ: DWUCYFROWA INFLACJA BĘDZIE DŁUŻEJ (ROZMOWA)

A jutro o godzinie 15:00 dowiemy się od prezesa Narodowego Banku Polskiego i szefa RPP Adama Glapińskiego jakie plany ma Rada i czy zbliża się – jak mówił Adam Glapiński na ostatniej konferencji – do końca cyklu podwyżek stóp procentowych.

Lipcowe posiedzenie jest ostatnim w te wakacje, w sierpniu członkowie Rady spotkają się, ale będzie to posiedzenie niedecyzyjne.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RPP DECYDUJE WS. STÓP PROCENTOWYCH

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

EUROPA

Rosną stopy w Wielkiej Brytanii - BoE podniósł stopy o 50 pb.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy w Europie inflacja już odpuszcza rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Janem Czekajem, byłym członkiem RPP.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że gospodarka wyraźnie hamuje i co nas czeka w tym roku rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, głównym doradcą...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O załamaniu na rynku kredytów hipotecznych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Waldemarem Rogowskim, głównym analitykiem BIK.

%d bloggers like this: