Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

ROZJAZD NA WALL STREET

OPTYMIZM NA WALL STREET

Kontrakty terminowe na amerykańskie akcje praktycznie nie zmieniły swoich poziomów w czwartek wieczorem po tym, jak Dow Jones Industrial Average zakończył dziewiąty dzień wzrostów. Tylko kontrakty na Nasdaq Composite obrały wyraźniejszy kierunek, niestety w dół.

Sesja, która na parkiecie NYSE zakończyła się w towarzystwie przedstawicieli NYC DEPARTMENT OF YOUTH AND COMMUNITY DEVELOPMENT

CZYTAJ TEŻ: USA: SPADA LICZBA WNIOSKÓW O ZASIŁEK

była prawdziwą sesją mieszanych nastrojów. S&P500 i Nasdaq Composite straciły, S&P500 0,7% a Nasdaq aż 2%. Dow Jones Industrial Average poszedł w przeciwną stronę, dodając prawie 164 punkty do swojej wartości, czyli około 0,5%. Dziewięciodniowy rajd jest najdłuższy od 2017 r. a czwartkowe zamknięcie najwyższe zamknięcie od marca 2022 r.

Dow i S&P 500 są na dobrej drodze, by zakończyć tydzień wzrostami o około 2,1% (Dow)i 0,7% (S&P500), podczas gdy Nasdaq może zakończyć tydzień spadkiem o 0,4%. Do końca tygodnia już tylko dzisiejsza sesja.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Sprzedaż detaliczna (wyrównana sezonowo czyli bez uwzględnienia zmian cen) w Stanach Zjednoczonych wzrosła w maju o 0,1% w ujęciu miesięcznym podał federalny Departament Handlu.

USA

Dziś amerykańscy inwestorzy poznają dane o sprzedaży detalicznej i produkcji przemysłowej. Według prognoz zarówno konsumpcja jak i produkcja zanotowały lekki wzrost i wyszły z...

USA

Wzrosła liczba tzw. nowych bezrobotnych w Stanach Zjednoczonych i jest ona najwyższa od 10 miesięcy.

USA

W Stanach mocniej niż szacowano hamują ceny producentów.