Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GOSPODARKA

ROŚNIE PRODUKCJA BUDOWLANO-MONTAŻOWA

BUDOWLANKA W DÓŁ
foto: pixabay.com
PRODUKCJA BUDOWLANO-MONTAŻOWA
Produkcja budowlano-montażowa w Polsce. Opracowanie: Telewizja BIZNES24.

Po marcowym spadku w kwietniu mamy wzrost produkcji budowlano-montażowej w Polsce 1.2% co jest jednak o pół punktu procentowego mniej niż zakładali analitycy.

CZYTAJ TEŻ: SŁABNĄ NASTROJE W NIEMIECKIM PRZEMYŚLE

Dane o produkcji budowlano-montażowej dotyczą robót które zostały zrealizowane na terenie kraju przez przedsiębiorstwa budowlane, które zatrudniały więcej niż 9 osób. Publikuje je Główny Urząd Statystyczny (GUS). Obejmują one m.in. prace polegające na wznoszeniu budynków i budowli, układaniu i pokrywaniu dachów oraz prace montażowe, instalacyjne i wykończeniowe. A więc prace związane z budową, przebudową, rozbudową, odbudową, remontem i konserwacją stałych i tymczasowych obiektów budowlanych.

ROŚNIE PRODUKCJA BUDOWLANO-MONTAŻOWA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: