Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GOSPODARKA

ROŚNIE PRODUKCJA BUDOWLANO-MONTAŻOWA

BUDOWLANKA W DÓŁ
foto: pixabay.com
PRODUKCJA BUDOWLANO-MONTAŻOWA
Produkcja budowlano-montażowa w Polsce. Opracowanie: Telewizja BIZNES24.

Po marcowym spadku w kwietniu mamy wzrost produkcji budowlano-montażowej w Polsce 1.2% co jest jednak o pół punktu procentowego mniej niż zakładali analitycy.

CZYTAJ TEŻ: SŁABNĄ NASTROJE W NIEMIECKIM PRZEMYŚLE

Dane o produkcji budowlano-montażowej dotyczą robót które zostały zrealizowane na terenie kraju przez przedsiębiorstwa budowlane, które zatrudniały więcej niż 9 osób. Publikuje je Główny Urząd Statystyczny (GUS). Obejmują one m.in. prace polegające na wznoszeniu budynków i budowli, układaniu i pokrywaniu dachów oraz prace montażowe, instalacyjne i wykończeniowe. A więc prace związane z budową, przebudową, rozbudową, odbudową, remontem i konserwacją stałych i tymczasowych obiektów budowlanych.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GOSPODARKA

Produkcja budowlana zrealizowana przez przedsiębiorstwa, w których pracuje więcej niż 9 osób, spadła w maju o 6.5%. W porównaniu do poprzedniego miesiąca, czyli kwietnia,...

GOSPODARKA

Mamy lekką poprawę w budowlance, jednej z najważniejszych branży w Polskiej gospodarce. Jak podał dzisiaj główny urząd statystyczny produkcja budowlano-montażowa w kwietniu 2024 r....

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących produkcji budowlano-montażowej rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Agnieszką Głowacką, wiceprezes Zarządu Erbud Group.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach i wachlarzu zamówień rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Krzysztofem Kosiorkiem-Sobolewskim, prezesem Zrembu Chojnice.