Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ROSNĄ PRZYCHODY SHOPERA

PRZYCHODY SHOPERA
foto: pixabay.com

W lipcu i sierpniu Shoper odnotował 20% wzrostu przychodu rok do roku. W pierwszym półroczu przychody spółki wzrosły o 30% w porównaniu z analogicznym okresem w 2022 roku.

Skorygowany zysk EBITDA w lipcu i sierpniu wzrósł o 31% rok do roku – poinformowała spółka w swojej prezentacji. Zaobserwowano też wyższe obroty w sklepach internetowych wykorzystujących platformę firmy. Wskaźnik GMV (Gross Merchandise Value), który zlicza łączna wartość sprzedanych towarów poprawił się w tym okresie o 13%.

CZYTAJ TEŻ: AZOTY ZE STRATĄ PÓŁ MILIARDA

Shoper dostarcza oprogramowanie dla e-commerce w modelu SaaS (Software as a Service). Spółka oferuje rozwiązania wspierające użytkowników w prowadzeniu, zarządzaniu i rozwoju własnej sprzedaży online. W ramach usług dodatkowych udostępnia m.in. wsparcie w obszarze marketingu, logistyki czy płatności.

ROSNĄ PRZYCHODY SHOPERA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: