Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ROSNĄ PRZYCHODY SHOPERA

ŚCIGAĆ OSZUSTÓW VAT
foto: pixabay.com

W lipcu i sierpniu Shoper odnotował 20% wzrostu przychodu rok do roku. W pierwszym półroczu przychody spółki wzrosły o 30% w porównaniu z analogicznym okresem w 2022 roku.

Skorygowany zysk EBITDA w lipcu i sierpniu wzrósł o 31% rok do roku – poinformowała spółka w swojej prezentacji. Zaobserwowano też wyższe obroty w sklepach internetowych wykorzystujących platformę firmy. Wskaźnik GMV (Gross Merchandise Value), który zlicza łączna wartość sprzedanych towarów poprawił się w tym okresie o 13%.

CZYTAJ TEŻ: AZOTY ZE STRATĄ PÓŁ MILIARDA

Shoper dostarcza oprogramowanie dla e-commerce w modelu SaaS (Software as a Service). Spółka oferuje rozwiązania wspierające użytkowników w prowadzeniu, zarządzaniu i rozwoju własnej sprzedaży online. W ramach usług dodatkowych udostępnia m.in. wsparcie w obszarze marketingu, logistyki czy płatności.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

USA

Przenosimy się za ocean gdzie trwa sezon wynikowy na Wall Street. Dzisiaj raportem za drugi kwartał pochwalił się US Bancorp, które wyglądają mizernie na...