Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ROSNĄ PRZYCHODY ASBISU

Przychody Asbisu wzrosły w grudniu 2023 o 8% rok do roku.

PRZYCHODY ASBISU
źródło: Asbis

Asbis szacuje, że miał w grudniu ok. 328 milionów dolarów przychodów, to o 8 proc. więcej niż w analogicznym okresie roku 2022.

CZYTAJ TEŻ: LOTOS SPRZEDANY ZBYT TANIO?

Przychody spółka wypracowała dzięki eksportowi towarów głównie do Kazachstanu, Słowacji, Ukrainy i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Również w Polsce przychody spółki ze sprzedaży rosły jak na przysłowiowych drożdżach. Rok do roku były bowiem większe o 70 proc.

Serhei Kostevitch, CEO Grupy Asbis cytowany w komunikacie powiedział w tym roku w spółka spodziewa się intensywnego dalszego rozwoju mimo widocznego spowolnienia. Jednym z nowych kierunków ekspansji będzie Afryka Zachodnia gdzie Absis od niedawna intensywnie inwestuje.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ROSNĄ PRZYCHODY ASBISU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...