Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES I POLITYKA

ROSJA WZNOWI PRACĘ W NORD STREAM

Agencja Reutera twierdzi, że Rosja wznowi w czwartek dostawy gazu rurociągiem Nord Stream 1. Reuters powołuje się na dwa źródła w Rosji, które agencja określa jako „zaznajomione z planami eksportu”.

ROSJA WZNOWI PRACĘ W NORD STREAM

Dziennikarze agencji twierdzą, że według ich źródeł przerwa w działaniu rurociągu, którą Gazprom nazywa przerwą konserwacyjną, zakończy się planowo, czyli 21 lipca. I wtedy tłocznie wznowią pracę – ale Reuters twierdzi, że nie będzie to praca z pełną mocą. Nie precyzuje jednak o ile mniej gazu Rosja tłoczyć będzie do Niemiec. Przecieki podane przez agencję Reutera spowodowały, że cena megawatogodziny energii na giełdzie gazu TTF spadła po 16 do ok. 155 euro – z ponad 161 euro.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ROSJA WZNOWI PRACĘ W NORD STREAM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Koszulka Roberta Lewandowskiego dużo droższa, niż w Bayernie. Polskich kibiców przejście z Bayernu Monachium do FC Barcelony będzie kosztowała więcej 200 zł na koszulce....

GPW

Orlen zarabia na gigantycznym wzroście cen paliw. Zyska największego producenta i dystrybutora paliw wyniósł w II kwartale aż 3.7 miliarda złotych.

FINANSE OSOBISTE

Paliwo powinno kosztować już 5.9 złotego - jeśli tylko koncerny paliwowe zrezygnują ze swoich gigantycznych marż. Cena ropy wróciły do czasów sprzed bandyckiego najazdu...

UE

Dane z czerwca - przemysł w Niemczech nadal na minusie.

%d bloggers like this: