Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

ROPA TANIEJE PO DANYCH Z USA

GOLDMAN SACHS OBNIŻA PROGNOZĘ
foto: pexels.com

Jak wynika z opublikowanych danych, zapasy ropy w Stanach w ubiegłym tygodniu wzrosły o 1 milion 300 tys. baryłek do ponad 432 miliona baryłek. Tymczasem rynki oczekiwały zupełnie innych danych. Analitycy szacowali, że w ubiegłym tygodniu zapasy ropy nie wzrosły a spadły i to o 700 tys. baryłek.

Również wyższe od oczekiwań są dane na temat zapasów benzyny.
W ubiegłym tygodniu zasoby tego paliwa zwiększyły się w amerykańskich magazynach aż o ponad 8 mln baryłek. Tymczasem rynki oczekiwały wzrostu zapasów zaledwie o 2.5 mln baryłek.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...