Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

RONSON: ZN W 1H’21 TO 21.9 MLN ZŁ

Warszawski deweloper Ronson Development opublikował raport za okres pierwszych 6 miesięcy tego roku. Prawie dwukrotnie mniejszy zysk netto przy lekko mniejszych przychodach.

RONSON: ZN W 1H'21 TO 21.9 MLN ZŁ

W porównaniu do przedstawionych danych w analogicznym okresie poprzedniego roku dane nie są pozytywne. Przychody zmniejszone o 2.5% do poziomu 247 mln złotych natomiast zyski przypadające właścicielom spadły o 46%, co daje prawie 22 mln złotych. Ronson development realizuje inwestycje w nieruchomości mieszkaniowe głównie w Warszawie tj. Nova Królikarnia lub Ursus Centralny, ale też w swoim portfelu projektowym ma rozpoczęte pojedyncze budowy w Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie. Firma ma ambitne plany przekazania kluczy do 2408 mieszkań do końca roku, o łącznej powierzchni użytkowej około 100 tys. metrów kwadratowych. Po pierwszym półroczu klucze do mieszkań odebrało 445 klientów.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O decyzji Rady Polityki Pieniężnej i również o kondycji polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Henrykiem Wnorowskim, członkiem Rady Polityki Pieniężnej.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aktualnej sytuacji gospodarki niemieckiej rozmawiał Marcin Dobroewolski z BIZNES24 z Matuszem Urbanem, z Oxford Economics.

BANKI

O prawie 180 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły zyski banków w Polsce.

USA

Akcje Apple wzrosły wczoraj o prawie 2 proc. A to sprawiło, że amerykański gigant znowu ma 3 biliony kapitalizacji. Po raz pierwszy Apple przekroczył...

%d