Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

KRYPTO

RONALDO POZWANY ZA PROMOCJĘ KRYPTOWALUT

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę.
Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

RONALDO POZWANY ZA PROMOCJĘ KRYPTOWALUT
źródło: x binance

W zbiorowym pozwie zarzucono piłkarzowi rzekome nieprawidłowości, jakich miał się dopuścić promując giełdę kryptowalut Binance. Powodowie przed sądem federalnym na Florydzie domagają się odszkodowania w łącznej wysokości przekraczającej miliard dolarów.

Autorzy pozwu zbiorowego uważają, że piłkarz przyczynił się do powstania u nich znacznych strat finansowych.
Ronaldo od czerwca 2022 roku jest ambasadorem największej na świecie giełdy kryptowalut Binance.

Jak donosi CNN w pozwie zwrócono uwagę, że przewodniczący amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) stwierdził, iż gwiazdy muszą „ujawniać opinii publicznej, od kogo i ile zarabiają za promowanie inwestycji w papiery wartościowe”. W zeszłym roku, w związku z tym wymogiem, SEC nałożyła na Kim Kardashian karę w wysokości ponad 1 mln dol.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O akcjach Kernela i decyzji o obniżeniu kapitału zakładowego, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnących zarobkach w Polsce i o tym jak te wzrosty wpłyną na gospodarkę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Kazimierzem Sedlakiem, dyrektorem...