Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

DOTACJE

RESORT ROLNICTWA CHCE NOWYCH UPRAWNIEŃ DLA ARMIR

Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa ma dostać nowe uprawnienia. Resort rolnictwa chce by urząd mógł samodzielnie zakładać spółki, kupować akcje i udziały. Takie zmiany zakłada nowela ustawy o ARiMR, skierowany przez ministerstwo rolnictwa do konsultacji publicznych.

RESORT ROLNICTWA CHCE NOWYCH UPRAWNIEŃ DLA ARMIR

Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa będzie mogła utworzyć spółkę po analizie i zatwierdzeniu przez organ nadzorujący. Powstałe spółki będą świadczyć wyspecjalizowane usługi dla Agencji takie jak np. rozbudowa i unowocześnianie systemów informatycznych. By poziom wynagrodzeń był zbliżony do tych obowiązujących na rynku ARiMR ma powołać spółkę kapitałową. Ma ona również pomóc agencji uniezależnić się od zewnętrznych firm IT obsługujących ARMIR.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RESORT ROLNICTWA CHCE NOWYCH UPRAWNIEŃ DLA ARMIR

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: