Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

DOTACJE

RESORT ROLNICTWA CHCE NOWYCH UPRAWNIEŃ DLA ARMIR

Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa ma dostać nowe uprawnienia. Resort rolnictwa chce by urząd mógł samodzielnie zakładać spółki, kupować akcje i udziały. Takie zmiany zakłada nowela ustawy o ARiMR, skierowany przez ministerstwo rolnictwa do konsultacji publicznych.

RESORT ROLNICTWA CHCE NOWYCH UPRAWNIEŃ DLA ARMIR

Agencja restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa będzie mogła utworzyć spółkę po analizie i zatwierdzeniu przez organ nadzorujący. Powstałe spółki będą świadczyć wyspecjalizowane usługi dla Agencji takie jak np. rozbudowa i unowocześnianie systemów informatycznych. By poziom wynagrodzeń był zbliżony do tych obowiązujących na rynku ARiMR ma powołać spółkę kapitałową. Ma ona również pomóc agencji uniezależnić się od zewnętrznych firm IT obsługujących ARMIR.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...