Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

RENDER CUBE WYPŁACI DYWIDENDĘ

Zarząd Render Cube rekomenduje przeznaczenie 6 mln zł z zysku netto za ubiegły rok na dywidendę, co oznacza wypłatę 5zł i 60 groszy na akcję.

RENDER CUBE WYPŁACI DYWIDENDĘ
zdjęcie: reneder cube

Zarząd proponuje pozostałą kwotę ponad półtora mln zł przeznaczyć na kapitał zapasowy. Proponowany dzień dywidendy to 31 lipca, a termin wypłaty dywidendy – 7 sierpnia br.

Render Cube to łódzkie studio deweloperskie założone w 2012 r. W ostatnich latach spółka skupia się na produkcji własnych tytułów, wydawanych na platformach PC. Spółka zadebiutowała na rynku NewConnect w grudniu 2021 r., a w marcu tego roku przeniosła się na rynek główny GPW. Dzisiejszą sesje spółka zamknęła na nieco ponad jedno-procentowym plusie co oznacza 139 i pół złotego za akcje.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.