Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

REKORDOWY DOW JONES I NASDAQ

REKORDOWY NASDAQ

Inwestorzy czekają na wyniki supergwiazdy parkietu, czyli NVIDII, poznamy je jutro po sesji w USA. W poniedziałek Dow Jones i Nasdaq poprawiły rekordy wszech czasów, choć sztuka ta nie udała się indeksowi S&P500.

Gośćmi zamknięcia nowojorskiej giełdy byli przedstawiciele wycieczkowej Norwegian Cruise Line.

CZYTAJ TEŻ: GOOGLE ZAINWESTUJE 1 MLD EURO W FINLANDII

Liderem wzrostów śród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average był CATERPILLAR, który urósł o niemal 2% kontynuując dobrą passę. Najsłabiej w obu najważniejszych indeksach wypadł JPMORGAN tracąc 4.5%. Wczoraj Jamie Dimon, wieloletni szef banku zapowiedział swoje odejście w perspektywie 5 lat.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik osiągnęła NORWEGIAN CRUISE LINE zyskując ponad 7 i pół procent po podniesieniu prognoz w związku z rosnącym zainteresowaniem rejsami. Jutro kolejne ważne wydarzenie dla rynków. Po sesji swój raport wynikowy opublikuje NVIDIA, prognozy szacują przychody na 24.5 mld dolarów w pierwszym kwartale.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

REKORDOWY DOW JONES I NASDAQ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.