Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

RAINBOW Z KOLEJNĄ ZALICZKĄ NA DYWIDENDĘ

RAINBOW Z KOLEJNĄ ZALICZKĄ NA DYWIDENDĘ

Po wypłaceniu pierwszej transzy zaliczki na dywidendę za rok obrotowy 2023, zarząd Rainbow poinformował, że chce do końca roku obrotowego wypłacić drugą zaliczkę.

W lipcu tego roku spółka wypłaciła blisko ponad 7 mln zł dywidendy z zysku za 2022 rok, czyli 50 groszy na akcję. W sierpniu spółka wypłaciła zaliczkę na poczet dywidendy za 2023 rok w wysokości ponad 11 mln zł, co daje 79 groszy na akcję.

Spółka podała, że ostateczne warunki wypłaty zaliczki na poczet przewidywanej dywidendy zostaną ustalone w uchwale zarządu, która zostanie podjęta zaraz po tym, jak biegły rewident przedstawi sprawozdanie finansowe za trzeci kwartał.

Rainbow Tours jest jednym z największych touroperatorów w Polsce, który organizuje imprezy turystyczne do różnych krajów i regionów świata. Firma powstała w 1990 roku z połączenia dwóch spółek: Rainbow Polska i Globtroter. W 2007 roku Rainbow Tours zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

RAINBOW Z KOLEJNĄ ZALICZKĄ NA DYWIDENDĘ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: