Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

RAINBOW TOURS WZLECIAŁ NA REKORD

Polski konsument najwyraźniej skończył zaciskanie pasa, bo o blisko 40% wzrosła przedsprzedaż ofert wakacyjnych na przyszły rok- podała Rainbow Tours.

RAINBOW TOURS WZLECIAŁ NA REKORD

Przedsprzedaż imprez turystycznych Rainbow Tours z oferty sezonu „Lato 2024” do 15 grudnia obejmowała ponad 124 tysiące sprzedanych wycieczek co oznacza wzrost o ok. 37 proc. w porównaniu do poziomu przedsprzedaży oferty sezonu „Lato 2023” w analogicznym okresie rok temu – podał touroperator w komunikacie.

Jak podano, chodzi o wycieczki realizowane od kwietnia do października przyszłego roku.

Rainbow Tours notowana jest na GPW od 2007 roku.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

USA

Nvidia znowu to zrobiła. Amerykański producent kart graficznych i półprzewodników wykorzystywanych ostatnio do rozwoju sztucznej inteligencji ponownie przebił rynkowe oczekiwania. Już teraz Nvidia określana...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach dotyczących danych z budowlanki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dariuszem Blocherem, prezesem Grupy Unibep.