Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

RAINBOW TOURS LEPIEJ OD OCZEKIWAŃ

RAINBOW W ABB
źródło: Rainbow Tours

Biuro podróży Rainbow Tours miało w trzecim kwartale ponad 110 mln zł netto. Z kolei skonsolidowane przychody wyniosły ponad 1 miliard 400 mln zł i były wyższe o ponad 300 mln zł w porównaniu do trzeciego kwartału roku ubiegłego.

CZYTAJ TEŻ: RYNKI W TYM TYGODNIU

W ciągu dziewięciu miesięcy tego roku spółka zarobiła na czysto ponad 166 mln zł wobec niecałych 39 mln zł rok wcześniej.

Po trzech kwartałach tego roku, skonsolidowane przychody wyniosły prawie 2 miliardy 700 mln zł i były o prawie 40 proc. lepsze od tego co spółka pokazała w analogicznym okresie roku ubiegłego i o 82 proc lepsze od tego co spółka raportowała w 2019 roku czyli tuż przed wybuchem pandemii.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RAINBOW TOURS LEPIEJ OD OCZEKIWAŃ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

USA

Przenosimy się za ocean gdzie trwa sezon wynikowy na Wall Street. Dzisiaj raportem za drugi kwartał pochwalił się US Bancorp, które wyglądają mizernie na...