Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

RAINBOW TOURS LEPIEJ OD OCZEKIWAŃ

RAINBOW TOURS
źródło: Rainbow Tours

Biuro podróży Rainbow Tours miało w trzecim kwartale ponad 110 mln zł netto. Z kolei skonsolidowane przychody wyniosły ponad 1 miliard 400 mln zł i były wyższe o ponad 300 mln zł w porównaniu do trzeciego kwartału roku ubiegłego.

CZYTAJ TEŻ: RYNKI W TYM TYGODNIU

W ciągu dziewięciu miesięcy tego roku spółka zarobiła na czysto ponad 166 mln zł wobec niecałych 39 mln zł rok wcześniej.

Po trzech kwartałach tego roku, skonsolidowane przychody wyniosły prawie 2 miliardy 700 mln zł i były o prawie 40 proc. lepsze od tego co spółka pokazała w analogicznym okresie roku ubiegłego i o 82 proc lepsze od tego co spółka raportowała w 2019 roku czyli tuż przed wybuchem pandemii.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

RAINBOW TOURS LEPIEJ OD OCZEKIWAŃ

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: