Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

RAINBOW TOURS: 30.6 MLN ZŁ EBITDA W I KWARTALE

RAINBOW TOURS: 30.6 MLN ZŁ EBITDA W I KWARTALE

Branży turystycznej kryzys się nie ima. Do takiego wniosku można dojść patrząc na liczby pokazane za pierwszy kwartał przez Rainbow Tours.

Od stycznia do marca spółka wypracowała ponad 556 mln zł przychodów, to o prawie o 3% więcej od oczekiwań rynków i aż o 76% więcej od danych z ubiegłego roku.
Należy jednak pamiętać, że pierwszy kwartał ubiegłego roku, to był okres kiedy powolnie wychodziliśmy z covidowowych obostrzeń, które de facto zamroziły turystykę na całym świecie.

EBITDA spółki wyniosła w pierwszym kwartale tego roku ponad 30 mln zł, tymczasem rynki zakładały, że będzie ona na poziomie tylko 19 mln zł.

Analitycy najbardziej przestrzelili zysk Rainbow Tours. Według nich spółka miała pokazać prawie 10 mln zł. Tymczasem Rainbow zaraportował wynik dwa razy lepszy.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: