Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

RAINBOW CHCE SPRZEDAĆ 0.5 MLN AKCJI

Rainbow Tours rozpoczyna proces przyśpieszonej budowy księgi popytu na ok. pół miliona akcji, które zaoferują akcjonariusze Flyoo oraz Aironi Quattro Fundacja Rodzinna.

RAINBOW CHCE SPRZEDAĆ 0.5 MLN AKCJI

Flyoo oferuje ok. 270 tys. akcji, a Aironi Quattro Fundacja Rodzinna ok. 230 tys. akcji.

Spółka zakłada, że proces ABB zakończony zostanie do jutra czyli 12 lipca. Cena sprzedaży akcji oraz łączna liczba akcji sprzedawanych zostaną ustalone po zamknięciu księgi popytu.

Proces ABB na zlecenie akcjonariuszy przeprowadzi Dom Maklerski Q Securities.

Aironi Quatro posiada obecnie 1.735 tysięcy akcji Rainbow Tours co stanowi niespełna 12% wszystkich akcji, z kolei Fyloo posiada nieco ponad półtora miliona udziałów stanowiących niecałe 11%.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Nie tylko Donald Trump uważa, że FED nie powinien obniżać kosztu pieniądza w tym roku. Podobnego zdania jest także Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy i są one znacznie gorsze od oczekiwań analityków.

INNE

Tym razem Europejski Bank Centralny postanowił pozostawić stopy procentowe w eurolandzie na niezmienionym poziomie czyli w przypadku stopy refinansowej na poziomie 4.25% a stopę...