Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

RAFAKO SZUKA INWESTORA

RAFAKO

Po tym, jak nie udał się mariaż z Michałem Sołowowem, Rafako nie poddaje się i dalej szuka inwestora, który zakupi 42 mln akcji spółki i zapewni jej finansowanie.

Zarząd podjął taką decyzję po tym, jak doszło do impasu w procesie inwestorskim z kontrolowaną przez Sołowowa spółka MS Galleon.

Pod koniec kwietnia Rafako wezwało MS Galleon do potwierdzenia woli kontynuowania udziału w procesie inwestorskim. Spółka nie dostała jednak jasnej deklaracji, że proces inwestorski będzie kontynuowany.

Impas, który ma miejsce zdaniem zarządu Rafako jest niekorzystny dla dla spółki i jego akcjonariuszy.

Dlatego zarząd podjął decyzję o opracowaniu scenariusza alternatywnego, który zakłada brak udziału MS Galleon.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: