Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

QNA WYBIERA SIĘ NA GŁÓWNY PARKIET

QNA Technology rozpoczęło przygotowania do przeniesienia notowań z NewConnect na główny parkiet. Spółka planuje zwołać Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w celu podjęcia uchwały w tej sprawie.

QNA WYBIERA SIĘ NA GŁÓWNY PARKIET
źródło: QNA

QNA Technology, to zaawansowana spółka technologiczna, która ma ambicje stać się globalnym producentem całej gamy nanomateriałów półprzewodnikowych.

Obecnie firma skupia się na opracowywaniu niebieskich kropek kwantowych bez użycia metali ciężkich, przeznaczonych do zastosowania w branży wyświetlaczy. Taka technologia ma zapewnić lepszą jakość wyświetlania, mniejsze zużycie energii oraz większą stabilność.

Spółka planuje uruchomić eksperymentalną linię syntezy kropek QNA, co ma przyczynić się do dalszego rozwoju i współpracy z partnerami.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...