Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

QNA WYBIERA SIĘ NA GŁÓWNY PARKIET

QNA Technology rozpoczęło przygotowania do przeniesienia notowań z NewConnect na główny parkiet. Spółka planuje zwołać Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w celu podjęcia uchwały w tej sprawie.

QNA WYBIERA SIĘ NA GŁÓWNY PARKIET
źródło: QNA

QNA Technology, to zaawansowana spółka technologiczna, która ma ambicje stać się globalnym producentem całej gamy nanomateriałów półprzewodnikowych.

Obecnie firma skupia się na opracowywaniu niebieskich kropek kwantowych bez użycia metali ciężkich, przeznaczonych do zastosowania w branży wyświetlaczy. Taka technologia ma zapewnić lepszą jakość wyświetlania, mniejsze zużycie energii oraz większą stabilność.

Spółka planuje uruchomić eksperymentalną linię syntezy kropek QNA, co ma przyczynić się do dalszego rozwoju i współpracy z partnerami.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Intel wycofuje się z głośno zapowiadanych inwestycji w Europie. Czy zagrożona może być też fabryka półprzewodników, która miała powstać pod Wrocławiem?

WĘGRY

Ukraina zamknęła tranzyt rosyjskiej ropy przez swoje terytorium. A to oznacza poważny problem dla Węgier, które są uzależnione od surowca dostarczanego przez Łukoil. Wiktor...

INNE

Dziś superkumulacja raportów na amerykańskim rynku akcji. Swoje raporty ogłoszą dziś m.in. Tesla, Microsoft czy Alphabet.

TRANSPORT

Jednym z głównych tematów na europejskich giełdach – obok amerykańskiej kampanii wyborczej jest kurs ikony tanich linii lotniczych. Ryanair znalazł się dzisiaj na imponującym...