Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

PZU DAJE ZNIŻKI ZA BEZSZKODOWE POSIADANIE SWOICH AKCJI

PZU obiecuje swoim akcjonariuszom zniżki na ubezpieczenia. Warunek – co najmniej 100 akcji na rachunku maklerskim. Wcześniej podobny program – ze zniżkami na paliwo – zaoferował Orlen.

ZYSK PZU

Największy pod względem zbieranych składek ubezpieczyciel w Polsce proponuje klientom 10% zniżki na najbliższą polisę. A po roku uczestnictwa w programie – 20% rabatu, pod warunkiem, że każdego dnia w ciągu tego roku na rachunku maklerskim mieli zapisane co najmniej 100 akcji spółki (przy kursie z wtorkowego zamknięcia to równowartość 4 140 złotych). W tej chwili jedyne biuro maklerskie, które współpracuje z PZU to BM Pekao SA, ale ubezpieczyciel zapowiada, że będzie próbował rozszerzyć program także na klientów posiadających rachunki w innych biurach maklerskich.

20% zniżki przy cenie pakietu OC/AC już przy cenie polisy na poziomie 2 000 zł może się okazać atrakcyjną zachętą. Przy obecnej cenie akcji PZU daje bowiem stopę rentowności na poziomie 5% – porównywalną z tegoroczną dywidendą z PZU.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PZU DAJE ZNIŻKI ZA BEZSZKODOWE POSIADANIE SWOICH AKCJI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Warszawska giełda zamyka przejęcie parkietu w Armenii. Kierowana przez Marka Dietla spółka poinformowała dziś, że za 9,6 miliona złotych kupiła własnie 65 procent akcji...

RYNKI

Chcesz dywidendę z CD Projekt? Na decyzję masz mało czasu, bo trzeba ją podjąć najpóźniej w czwartek.

POLSKA

Spadkowy debiut Games Box na NewConnect.

POLSKA

Akcjonariusze bez dywidendy z PGE.

%d bloggers like this: