Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

PZU DAJE ZNIŻKI ZA BEZSZKODOWE POSIADANIE SWOICH AKCJI

PZU obiecuje swoim akcjonariuszom zniżki na ubezpieczenia. Warunek – co najmniej 100 akcji na rachunku maklerskim. Wcześniej podobny program – ze zniżkami na paliwo – zaoferował Orlen.

ZYSK PZU

Największy pod względem zbieranych składek ubezpieczyciel w Polsce proponuje klientom 10% zniżki na najbliższą polisę. A po roku uczestnictwa w programie – 20% rabatu, pod warunkiem, że każdego dnia w ciągu tego roku na rachunku maklerskim mieli zapisane co najmniej 100 akcji spółki (przy kursie z wtorkowego zamknięcia to równowartość 4 140 złotych). W tej chwili jedyne biuro maklerskie, które współpracuje z PZU to BM Pekao SA, ale ubezpieczyciel zapowiada, że będzie próbował rozszerzyć program także na klientów posiadających rachunki w innych biurach maklerskich.

20% zniżki przy cenie pakietu OC/AC już przy cenie polisy na poziomie 2 000 zł może się okazać atrakcyjną zachętą. Przy obecnej cenie akcji PZU daje bowiem stopę rentowności na poziomie 5% – porównywalną z tegoroczną dywidendą z PZU.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Quercus nadal ceni Creepy Jar. Sebastian Buczek, prezes i założyciel Quercus TFI bagatelizuje informację o tym, że fundusze Quercusa zeszły poniżej 5% w akcjonariacie...

GPW

Giełdowy STS ma zapłacić prawie 3 miliony kary za zaniedbania w zakresie przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Spółka twierdzi, że odwoła się od kary od...

BIZNES I POLITYKA

Ostatni projekt umowy w sprawie kopalni Turów, który był niedawno negocjowany w Warszawie przez czeską minister Annę Hubaczkovą i polską minister klimatu i środowiska...

RYNKI

Wyraźne wzrosty na początek notowań w Warszawie w poniedziałek. Koniec spadków, czy realizacja ulubionego powiedzenia Piotra Kuczyńskiego o martwym koniu?