Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES I POLITYKA

PUTIN WŁĄCZY OKUPOWANE TERENY DO ROSJI?

Putin włączy okupowane tereny do Rosji? Putin może już w piątek ogłosić aneksję okupowanych terytoriów- przewiduje brytyjski resort obrony.

PUTIN WŁĄCZY OKUPOWANE TERENY DO ROSJI?
fot: Eugene Liashchevskyi

Jest prawdopodobne, że podczas piątkowego wystąpienia przed obiema izbami rosyjskiego parlamentu prezydent Władimir Putin formalnie ogłosi przyłączenie do Rosji okupowanych terytoriów Ukrainy – przekazało brytyjskie ministerstwo obrony. Przyłączone do Federacji Rosyjskiej mogą zostać: tzw. Doniecka Republika Ludowa, tzw. Ługańska Republika Ludowa i obwody Zaporoski i Chersoński, tam też od zeszłego tygodnia prowadzone są referenda w tej sprawie.

Rosyjska Agencja TASS podała, że pierwszego dnia głosowania w obwodzie zaporoskim, aż 93 proc. osób biorących udział w „referendum” opowiedziało się za przyłączeniem do Rosji, odmiennego zdania miało być 7 proc. głosujących.


Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PUTIN WŁĄCZY OKUPOWANE TERENY DO ROSJI?

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O sytuacji w Ukrainie rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z generałem Mieczysławem Bieńkiem, byłym zastępcą dowódcy NATO, Stowarzyszenie Euro-Atlantyckie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak udało się przywrócić porozumienie zbożowe w trakcie działań wojennych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Janem Strzeleckim, analitykiem z PIE.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może się wydarzyć w Ukrainie i jakie tego mogą być konsekwencje rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z prof. Katarzyną Zysk z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co się dzieje na Dalekim Wschodzie wśród największych sojuszników Władimira Putina rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem Ziółkiem, prezesem Amber Global...

%d bloggers like this: