Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

PRZYCHODY TIM W MARCU +65%

TIM chwali się wzrostem przychodów ze sprzedaży online w marcu o 65% rok do roku do 175,5 mln złotych – to wstępne szacunki spółki. W a całym pierwszym kwartale przychody wzrosły o 50% do 393.4 mln złotych.

PRZYCHODY TIM W MARCU +65%

TIM podał też, że szacowana sprzedaż online tylko w marcu wzrosła o ponad 67% rok do roku, zaś w całym I kwartale 2022 r. o ponad 55 procent rok do roku.
TIM chwali się, że był to najlepszy pod względem sprzedaży marzec w historii spółki. Do w duże mierze zasługa rosnącej liczby klientów, która w ubiegłym miesięcy zbliżyła się do prawie 19 tysięcy.

PRZYCHODY TIM W MARCU +65%

TIM jest dystrybutorem materiałów elektrotechnicznych w Polsce. W skład grupy wchodzą spółki TIM oraz 3LP, która jest operatorem centrum logistycznego w podwrocławskich Siechnicach.


Spółka podkreśla, że rosyjska inwazja w Ukrainie wywołuje niepewność zarówno na polskim, jak i na światowych rynkach. Dostawcy towarów dla TIM podnieśli ceny, dlatego spółka już zapowiada, że szykuje się do podwyżek.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Zysk netto grupy Asseco Poland, największej rodzimej spółki informatycznej w pierwszym kwartale wzrósł o 5,6 proc. rok do roku, do 108 mln zł. Wynik...

GPW

Pepco z dwucyfrowym wzrostem przychodów. W I kwartale roku obrotowego 2021/2022 do kas spółki wpłynęło 1.35 mld euro, czyli o 12.4% więcej, niż przed...

RYNKI

Apple, czyli najbardziej wartościowa firma świata pochwaliła się się dużo lepszymi wynikami za trzeci kwartał niż rok wcześniej, nie sprostała jednak oczekiwaniom rynku.

USA

Microsoft na fali wzrostowej. Spółka pochwaliła się dobrymi wynikami za III kwartał. Skorygowany zysk na akcję przebiła szacunki i wyniósł 2 dol. 27 centów.

%d bloggers like this: