Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PRZYCHODY PEPCO ZE ZNACZNYM WZROSTEM

ZYSK PEPCO

Pepco odnotowało 1 mld 184 mln euro przychodów w zakończonym w marcu drugim kwartale roku obrotowego 2022/2023. To wzrost o prawie 20 proc. w porównaniu z poprzednim rokiem.

Natomiast sprzedaż grupy w warunkach porównywalnych (LFL) wzrosła w II kw. o 8,5% r/r.

CZYTAJ TEŻ: NOWA EMISJA CCC ZAKOŃCZY SIĘ SUKCESEM

Pepco podkreśla, że jego ekspansja w Europie Zachodniej przebiega pozytywnie. Włochy i Hiszpania są jej najszybciej rosnącymi rynkami, z mocnymi wynikami w ostatnich trzech latach. Niedawno otworzyła setny sklep we Włoszech. Obecnie sieć Pepco w całej Europie przekracza już liczbę 3 tys. 100 sklepów.

Grupa Pepco to głównie sieć wielobranżowych sklepów dyskontowych. Od 2 lat akcje firmy notowane są na GPW.

PRZYCHODY PEPCO ZE ZNACZNYM WZROSTEM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: