Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

POLSKA

PROMOCJE NA STACJACH BENZYNOWYCH UTRZYMANE

Promocje na stacjach benzynowych zostają na dłużej.

PROMOCJE NA STACJACH BENZYNOWYCH
foto: pexels.com

Po zapowiedzi przedłużenia do 15 września promocji na stacjach Orlenu, Lotos zapowiada wydłużenie promocji do końca września. By nie zostać w tyle, podobne ruchy wykonały też stacje prywatne.

I tak na Lotosie z kartą navigator zatankujemy benzynę lub diesla z 30 groszowym rabatem na litrze do końca września. Z promocji wyłączony jest autogaz. Maksymalnie będzie można zatankować 50 litrów podczas trzech tankowań. Na podobny ruch zdecydowała się też stacja Moya.

CZYTAJ TEŻ: (KOLEJNY) SZOKUJĄCY WZROST INFLACJI. „SZCZYT BĘDZIE W MARCU, PONAD 20%”

Promocje do odwołania zdecydowała się utrzymać także stacja BP. 30 groszy mniej na litrze zapłacimy tankując benzynę czy diesla, a 10 groszy mniej tankując autogaz pod warunkiem posiadania karty lojalnościowej Payback. Jeśli ktoś karty lojalnościowej nie posiada, to może liczyć na rabat 10-cio groszowy na każdym litrze, każdego rodzaju paliwa.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PROMOCJE NA STACJACH BENZYNOWYCH UTRZYMANE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że cukier jest drogi i dlaczego rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Romanem Kubiakiem, prezesem Pfeifer & Langen Polska, producenta cukru.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co się stanie po restrukturyzacji Getin Noble Banku i jakie będą tego konsekwencje rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Piotrem Sobolewskim z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że inflacja przekroczyła 17% rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Łukaszem Tarnawą, głównym ekonomistą Boś Banku.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może się wydarzyć po zaanektowaniu przez Rosję terenów należących do Ukrainy rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z generałem Leonem Komornickim.

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: