Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

OTOCZENIE MAKRO

PRODUKCJA BUD-MONT. W V’21 4.7% R/R

Dużo lepsze od szacunków ekonomistów wyniki produkcji budowlano – montażowej w maju opublikował dziś Główny Urząd Statystyczny.

PRODUKCJA BUD-MONT. W V'21 4.7% R/R

Produkcja budowlano-montażowa w maju 2021 r. wzrosła o 4,7 proc. rok do roku.

Dla porównania w kwietniu produkcja budowlano montażowa zaliczyła ponad 4 procentowy spadek rok do roku. Ale już miesiąc do miesiąca dynamika była dodatnia i wyniosła blisko 10 procent.

Dane o produkcji budowlano-montażowej dotyczą robót zrealizowanych przez przedsiębiorstwa budowlane, które zatrudniały więcej niż 9 osób. To m.in. wszelkiego rodzaju budowy i prace montażowe, instalacyjne i wykończeniowe obejmujące zarówno nowe budownictwo jaki już istniejące.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GOSPODARKA

Budowlanka zwolniła w październiku.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O danych pochodzących z gusu, dotyczących dynamiki produkcji budowlano-montażowej w październiku, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z doktorem Damianem Kaźmierczakiem, głównym ekonomistą Polskiego Związku...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O danych dotyczących produkcji budowlano-montażowej rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dariuszem Blocherem, prezesem Grupy Unibep.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aktualnych wstępnych danych dotyczących produkcji budowlano-montażowej rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z doktorem Damianem Kaźmierczakiem, głównym ekonomistą Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa.

%d