Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PREZES EC BĘDZIN ZŁOŻYŁ REZYGNACJĘ

BĘDZIN WYTWARZANIE
źródło: Wikipedia/Charlie89

Krzysztof Kwiatkowski złożył rezygnację z funkcji prezesa Elektrociepłowni Będzin z dniem odbycia najbliższej rady nadzorczej spółki – poinformowała wczoraj wieczorem spółka.

Kwiatkowski nie podał przyczyn swojej rezygnacji. Na stanowisku prezesa zarządu spółki zasiadał od 2014 roku.

Akcje EC Będzin notowały w czerwcu skokowe wzrosty. Pod koniec maja br. kosztowały nieco poniżej 7 zł by na początku lipca sięgnąć nawet 198zł za sztukę. Oznacza to, że w ciągu nieco ponad miesiąca kapitalizacja rynkowa Będzina rosła momentami o ok 2800%.

CZYTAJ TEŻ: KRUK DROŻSZY NIŻ BANKI

Pod koniec czerwca Urząd Komisji Nadzoru Finansowego oświadczył, że prowadzone czynności nadzorcze nie wykazały nieprawidłowości w obrocie akcjami Elektrociepłowni Będzin. Wskazał, że analiza zleceń i transakcji, zawieranych na akcjach spółki od 1 czerwca do 22 czerwca br. w zakresie potencjalnej manipulacji kursem, nie potwierdziła podejrzenia manipulacji na rynku.

Elektrociepłownia Będzin SA jest spółką giełdową, notowaną od grudnia 1998 r. na rynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

WYNIKI

Walne zgromadzenie Unimotu zdecydowało o wypłacie PRAWIE 33 mln zł z zysku za ubiegły rok na dywidendę, co daje 4 zł na akcję.

FIRMA

KGHM podjął uchwałę w sprawie emisji na rynku polskim obligacji serii C o łącznej wartości nominalnej 1 mld zł, w ramach programu emisji obligacji...

WYNIKI

Walne zgromadzenie CD Projektu zdecydowało o przeznaczeniu prawie 100 mln zł z zysku netto za ubiegły rok na wypłatę dywidendy, co daje 1 zł...

GPW

Trójmiejski producent odzieży, grypa LPP podała wyniki za pierwszu kwartał roku obrotowego 2024-2025. Opublikowane dane są dużo lepsze od tego co spółka podawała w...