Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PRACUJ.PL CORAZ BLIŻEJ GPW

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny grupy Pracuj.pl. Cena maksymalna została ustalona na 82 zł za akcję.

KURS GRUPY PRACUJ

Inwestorzy indywidualni od dziś do 24 listopada mogą zapisywać się na akcje.

Oferta publiczna obejmie wyłącznie część istniejących akcji należących do dotychczasowych akcjonariuszy spółki, które stanowią niespełna 33% kapitału. Spółka w prospekcie zadeklarowała chęć przeznaczania na dywidendę nie mniej niż 50 procent zysku netto na dany rok obrotowy.

Głównymi akcjonariuszami grupy Pracuj są: Przemysław Gacek, współzałożycieli prezes Grupy Pracuj, fundusz TCV oraz Maciej Noga, współzałożyciel Grupy Pracuj i obecny Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki.

Grupa Pracuj jest platformą technologiczną z branży HR. Świadczy usługi dla firm w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Głównymi markami Grupy są: polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, ukraiński Robota.ua oraz system e-Recruiter służący do zarządzania rekrutacjami.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PRACUJ.PL CORAZ BLIŻEJ GPW

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Rzeź na GPW - najgorsza sesja od marca 2020 roku.

GPW

Allegro mocno w dół po wynikach za pierwsze półrocze i zapowiedzi rewizji przewidywań na najbliższe lata. Zysk netto spadł rok do roku o czterdzieści...

POLSKA

Ogromne zyski Sunex - wyższe o ponad 450% r/r.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie skutki może mieć zapowiadany nowy podatek i jak wpłynie na kondycję polskich przedsiębiorstw brak pieniędzy z KPO rozmawiała Natalia Gorzelnik z...

%d bloggers like this: