Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PRACUJ.PL CORAZ BLIŻEJ GPW

Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny grupy Pracuj.pl. Cena maksymalna została ustalona na 82 zł za akcję.

Inwestorzy indywidualni od dziś do 24 listopada mogą zapisywać się na akcje.

Oferta publiczna obejmie wyłącznie część istniejących akcji należących do dotychczasowych akcjonariuszy spółki, które stanowią niespełna 33% kapitału. Spółka w prospekcie zadeklarowała chęć przeznaczania na dywidendę nie mniej niż 50 procent zysku netto na dany rok obrotowy.

Głównymi akcjonariuszami grupy Pracuj są: Przemysław Gacek, współzałożycieli prezes Grupy Pracuj, fundusz TCV oraz Maciej Noga, współzałożyciel Grupy Pracuj i obecny Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki.

Grupa Pracuj jest platformą technologiczną z branży HR. Świadczy usługi dla firm w zakresie rekrutacji, utrzymania i rozwoju pracowników. Głównymi markami Grupy są: polski serwis rekrutacyjny Pracuj.pl, ukraiński Robota.ua oraz system e-Recruiter służący do zarządzania rekrutacjami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Kolejny spadkowy debiut na warszawskim parkiecie. Kurs akcji producenta gier Asmodev spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 33%.

Bez kategorii

WIG20 zaliczył w piątek największy jednosesyjny spadek od 23 marca 2020 roku - gdy w Polsce rozpoczynała się pandemia. WIG spadł najmocniej od 28...

GPW

Powiązana Georgem Sorosem holenderska spółka Pluralis prawdopodobnie kupi od spółki KCI 40% akcji Gremi Media, wydawcy Rzeczpospolitej i Parkietu.

GPW

Kurs CCC spadał w czwartek nawet o 5 procent po publikacji przez spółkę wyników za III kwartał. Największy w Polsce detalista obuwniczy - należy...