Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

PRACODAWCY CHCĄ WIEDZIEĆ KTO MA SZCZEPIENIE

Pracodawcy chcą wiedzieć, kto z ich pracowników jest zaszczepiony przeciwko COVID. Tymczasem projekt ustawy, która trafił do Sejmu, nie zawiera takiego zapisu. To najprostsza droga do kolejnego lockdownu – ostrzega m.in. Północna Izba Gospodarcza

STARSI DYSKRYMINOWANI NA RYNKU PRACY
FOT.: Amy Hirschi / Unsplash

Pracodawcy, którzy nie mają możliwości wysłania swoich pracowników na pracę zdalną mówią w rozmowie z BIZNES24, że nie są w stanie zaplanować harmonogramu pracy jesienią. A spodziewają się wzrostu zachorowań – tę falę już widać w statystykach średnich 7-dniowych zachorowań, które codziennie dla Państwa wyliczamy i prezentujemy w BIZNES24. Nadanie pracodawcom prawa do uzyskania informacji o szczepieniach zapowiadał m.in. minister zdrowia. Ale projekt zmiany ustawy o zapobieganiu rozprzestrzenianiu chorób zakaźnych, który minister Adam Niedzielski będzie jutro przedstawiał w sejmie – nie zawiera ani słowa o takim uprawnieniu dla działów kadr.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PRACODAWCY CHCĄ WIEDZIEĆ KTO MA SZCZEPIENIE

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: