Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

NIERUCHOMOŚCI

POZWOLENIE NA BUDOWĘ ONLINE OD 1.07

Od 1 lipca wniosek o pozwolenie na budowę będzie można złożyć przez Internet za pośrednictwem portalu e-budownictwo – poinformował w poniedziałek wicepremier Jarosław Gowin.

POZWOLENIE NA BUDOWĘ ONLINE OD 1.07

Do wniosku będzie należało załączyć projekt zagospodarowania działki lub terenu oraz projekt architektoniczno-budowlany.

Od 1 lipca on-line będzie można w sumie złożyć 23 formularze związane z procesem budowlanym. Aby skorzystać z możliwości, jakie daje strona e-budownictwo należy założyć konto. Można to zrobić, podając adres e-mail lub zalogować się z wykorzystaniem profilu zaufanego bądź e-dowodu. Użytkownicy mają do dyspozycji narzędzie – panel do zarządzania formularzami wniosków, nad którymi aktualnie pracują. System podpowiada, jak poprawnie wypełnić dany wniosek. Na stronie znajdują się również przepisy prawa oraz instrukcja.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Największy detalista w USA - Walmart chce rozwijać sprzedaż online i planuje budowę 4 magazynów z nowoczesnymi technologiami. Spółka chce w ten sposób szybciej...

PODATKI

Już od dziś kolejna grupa przedsiębiorców jest zobowiązana do wymiany tradycyjnych kas fiskalnych na kasy online. Od początku bieżącego roku kasy online funkcjonują już...

FIRMA

Od jutra koniec z papierowymi wnioskami o wpis do krajowego rejestru sądowego. Dokumenty złożymy wyłącznie przez Internet. Rusza elektroniczny KRS.