Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

POTĘŻNA PRZECENA ZŁOTEGO W REAKCJI NA OBNIŻKĘ STÓP. OGLĄDAJ NA ŻYWO W BIZNES24

Potężna przecena złotego w reakcji na obniżkę stóp procentowych NBP. Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy o 75 punktów bazowych. Główna stopa od jutra będzie wynosić 6 procent.

POTĘŻNA PRZECENA ZŁOTEGO W REAKCJI NA OBNIŻKĘ STÓP. OGLĄDAJ NA ŻYWO W BIZNES24

Aktualne notowania złotego, oraz komentarze analityków poznasz oglądając na żywo telewizję BIZNES24.

Rynek spodziewał się obniżki stóp, ale nie tak radykalnej. Inflacja CPI w Polsce nadal utrzymuje się bowiem na dwucyfrowym poziomie. Zdominowana przez mianowane przez koalicję PiS-Solidarna Polska osoby Rada Polityki Pieniężnej będzie miała jeszcze jedną szansę, by obniżyć stopy procentowe przed wyborami do Sejmu i Senatu. Najbliższe decyzyjne posiedzenie RPP odbędzie się na początku października.

Czy spodziewać się drugiej obniżki stóp – dowiemy się najprawdopodobniej w czwartek z konferencji prasowej prezesa NBP Adama Glapińskiego. Konferencja na żywo i z natychmiastową reakcją rynku – tylko w telewizji BIZNES24.

POTĘŻNA PRZECENA ZŁOTEGO W REAKCJI NA OBNIŻKĘ STÓP. OGLĄDAJ NA ŻYWO W BIZNES24

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: