Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PONAD DWUKROTNY ZYSK EUROCASH

EUROCASH WPROWADZI MOJE SKLEPY

Giełdowy Eurocash zarobił w II kwartale ponad dwukrotnie więcej niż w rok wcześniej, ale o dwa miliony mniej, niż szacował rynek.

Spółce udało się wypracować skonsolidowany zysk netto na poziomie ponad 50 mln złotych, rok temu Eurocash odnotował stratę 19 milionów. Przychody ze sprzedaży przekroczyły 8 miliardów 300 milionów złotych i były o pół miliarda większe od osiągniętych w drugim kwartale ubiegłego roku. Wzrósł też zysk EBITDA sięgając niemal 270 mln zł.

CZYTAJ TEŻ: SPADŁ ZYSK DOM DEVELOPMENT

Na koniec czerwca 2023 roku łączna liczba sklepów franczyzowych, partnerskich oraz własnych skupionych w sieciach organizowanych przez Grupę Eurocash liczyła 15.607 placówek, tj. o 103 więcej niż na koniec 2022 roku.

PONAD DWUKROTNY ZYSK EUROCASH

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: