Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

POLTREG W DRODZE NA GPW. OD JUTRA RUSZAJĄ ZAPISY NA AKCJE POLTREG

A już jutro rozpoczną się zapisy dla inwestorów indywidualnych oraz book building w ofercie publicznej spółki biotechnologicznej PolTreg.

POLTREG W DRODZE NA GPW. OD JUTRA RUSZAJĄ ZAPISY NA AKCJE POLTREG

Zapisy dla inwestorów indywidualnych potrwają do 25 października. Z kolei inwestorzy instytucjonalni będą mogli zapisywać się na akcje od 27 do 29 października.

Poltreg oczekuje, że w związku z pierwszą ofertą wpływy z emisji nowych akcji wyniosą do 120 mln zł netto. Do inwestorów indywidualnych trafi 10-20 proc. łącznej liczby oferowanych akcji. Zakładany termin pierwszego notowania oraz PDA na giełdzie to okolice 23 listopada.

Poltreg to biotechnologiczna spółka z Gdańska rozwijająca generację leków z zastosowaniem komórek T-regulatorowych (TREGS) w leczeniu chorób autoimmunologicznych.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Aż 20 proc. w tym tygodniu stracili posiadacze akcji CCC. Kurs największego detalisty obuwniczego w Polsce - do CCC należy prawie 1/5 rynku -...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

RYNKI

Polska Grupa Energetyczna planuje mega emisję akcji z której chce pozyskać aż 3 mld zł. Pozyskane pieniądze maja iść na m.in. na dekarbonizację oraz...