Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

SPADKOWY DEBIUT POLTREGU

Nawet o 20 proc. spadał kurs PolTregu po dzisiejszym debiucie na głównym rynku warszawskiej giełdy

Średnia stopa redukcji zapisów inwestorów indywidualnych wyniosła 24,22 proc.

PolTreg jest 12 tegorocznym debiutantem na gównym rynku GPW.

Dzisiejszy debiutant jest gdańską spółką biotechnologiczną, której działalność koncentruje się na opracowaniu platformy polifarmakologicznej będącej podstawą opracowywania terapii z wykorzystaniem komórek T-regulatorowych.

Całkowita wartość oferty wyniosła blisko 100 mln zł brutto.
Cena akcji w ofercie publicznej PolTregu została ustalona na 75 zł za akcję. Obecnie wyceniane są już na niespełna 65 zł, czyli prawie 14 proc. poniżej tej jaka płacili inwestorzy w ofercie publicznej.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Kolejny spadkowy debiut na warszawskim parkiecie. Kurs akcji producenta gier Asmodev spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 33%.

Bez kategorii

WIG20 zaliczył w piątek największy jednosesyjny spadek od 23 marca 2020 roku - gdy w Polsce rozpoczynała się pandemia. WIG spadł najmocniej od 28...

GPW

Powiązana Georgem Sorosem holenderska spółka Pluralis prawdopodobnie kupi od spółki KCI 40% akcji Gremi Media, wydawcy Rzeczpospolitej i Parkietu.

GPW

Getin Holding planuje obniżenie kapitału zakładowego i zakłada, że w wyniku tej operacji jesienią 2022 roku do akcjonariuszy spółki trafi blisko 190 mln zł....