Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

POLSKA POKONAŁA COVID. W SERWISIE BLOOMBERGA

Informacja o ustawie, która zmusi koncern Discovery do sprzedaży co najmniej połowy akcji TVN jest najczęściej czytaną dziś w odwiedzanym głównie przez finansistów i inwestorów światowym serwisie bloomberg.com

POLSKA POKONAŁA COVID. W SERWISIE BLOOMBERGA

Artykuł o uchwalonej we wtorek w nocy ustawie pojawił się na głównej stronie serwisu płatnego internetowego agencji Bloomberg w środę nad ranem. O polskiej ustawie pisał w środę też m.in. Financial Times, czy The Wall Street Journal. Bloomberg podkreśla, że ustawa nie tylko podważa zaufanie inwestorów do bezpieczeństwa lokowania pieniędzy w polskiej gospodarce – ale również naraża na szwank relacje Polski z USA i z Unią Europejską.

Polska ustawa w wyścigu popularności wśród czytelników Bloomberga pokonała nawet COVID-19. Informacje o rozwoju pandemii od półtora roku determinują decyzje przedsiębiorców i inwestorów, dlatego to zwykle one okupują pierwsze miejsce najczęściej czytanych w serwisie Bloomberg.

POLSKA POKONAŁA COVID. W SERWISIE BLOOMBERGA

Trzecią najczęściej czytaną jest informacja o eskalacji sporu między Polską a Stanami Zjednoczonymi.


Ustawa zmuszająca Discovery do sprzedaży TVN żeby weszła w życie musi przejść jeszcze przez Senat i uzyskać podpis prezydenta.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

COVID

COVID zabił w ciągu dwóch lat co pięćsetnego człowieka. WHO przedstawiło swoje szacunku ponad dwukrotnie przekraczające oficjalne rządowe dane o zgonach spowodowanych pandemią.

POLSKA

Dziś Sejm zajmie się rządowym projektem zakładającym wprowadzenie zakazu importu rosyjskiego węgla do Polski.

POLSKA

Komunikat prasowy o ustanowieniu dwustronnej linii swapowej między Europejskim Bankiem Centralnym a Narodowym Bankiem Polskim.

POLSKA

Węgiel i uran mają być zdaniem Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry pierwiastkami zmian w polskiej energetyce. Partia Ziobry ma w czasie jutrzejszego posiedzenia rządu złożyć...

%d bloggers like this: