Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

POLIMEX MOSTOSTAL Z MNIEJSZYM ZYSKIEM

POLIMEX MOSTOSTAL
źródło: Polimex Mostostal

Również przed sesją swoje wyniki pokazał Polimex Mostostal. Spółka miała prawie 20 mln zł zysku. Wynik ten jest o prawie 10 mln zł groszy od tego co Polimex pokazał przed rokiem.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły z kolei prawie 746 mln zł i były niższe o ponad 200 mln zł od tego co spółka raportowała w trzecim kwartale roku ubiegłego.

CZYTAJ TEŻ: TORPOL Z GORSZYMI WYNIKAMI

Po trzech kwartałach Polimex Mostostal miał prawie 54 mln zł skonsolidowanego zysku przy przychodach ze sprzedaży na poziomie prawie 2 miliardów 400 mln zł. Oznacza to, że przychody spółki ro do roku są gorsze o prawie 400 mln zł.

Polimex Mostostal jest firmą inżynieryjno-budowlaną, aktywną na rynku od 1945 roku. Spółka jest notowana na GPW; wchodzi w skład SWIG80.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

POLIMEX MOSTOSTAL Z MNIEJSZYM ZYSKIEM

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d