Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

PÓŁ TYSIĄCA WNIOSKÓW W MOIM ELEKTRYKU II

Po pierwszym miesiącu funkcjonowania nowej edycji programu Mój Elektryk wpłynęło pół tysiąca wniosków na dofinansowanie zakupu samochodu elektrycznego.
Jak powiedział w rozmowie z portalem WP.pl Michał Kurtyka minister klimatu i środowiska jest też pierwsza setka wniosków z Kartą Dużej Rodziny.

PÓŁ TYSIĄCA WNIOSKÓW W MOIM ELEKTRYKU II

Przy wnioskach składanych z Kartą Dużej Rodziny można uzyskać 27 tys. zł. dofinansowania na samochód elektryczny, bez wględu na kwotę zakupu pojazdu.

W ramach programu „Mój Elektryk” według Kurtyki 100 mln zł przeznaczono na dodatki do sfinansowania zakupu pojazdów elektrycznych bezpośrednio przez rodziny, a kolejne 400 mln zł trafi na dofinansowania dla przedsiębiorstw, które będą realizowane w formie leasingu.

W uruchomionym w lipcu programie „Mój Elektryk” osoby fizyczne mogą wnioskować o dopłaty do zakupu aut z napędem elektrycznym lub wodorowym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...