Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BIZNES24

BIZNES I POLITYKA

PODRÓŻ DO WIELKIEJ BRYTANII TYLKO Z PASZPORTEM

Od 1 października do Wielkiej Brytanii dostaniemy się jedynie z aktualnym paszportem – poinformował konsul generalny RP w Londynie Mateusz Stąsiek.

PODRÓŻ DO WIELKIEJ BRYTANII TYLKO Z PASZPORTEM

Zmiana zasad wjazdu do Wielkiej Brytanii dotyczy większości obywateli Polski, tak jak i pozostałych państw UE. Wyjątkiem będą osoby mające status osoby osiedlonej lub tymczasowo osiedlonej w Wielkiej Brytanii, które uzyskały go na podstawie dowodu osobistego – w ich przypadku wjazd z dowodem będzie możliwy co najmniej do końca 2025 roku.

Konsulat szczególnie na zmianę przepisów uczula kierowców w transporcie towarowym i pasażerskim, bo oni regularnie przekraczają granicę i często robią to korzystając z dowodu osobistego.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PODRÓŻ DO WIELKIEJ BRYTANII TYLKO Z PASZPORTEM

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Dwie rosyjskie spółki wydobywcze wypadną dziś prawdopodobnie z FTSE100 – najważniejszego indeksu londyńskiej giełdy. Decyzję poznamy po zakończeniu sesji w Londynie. Spółki, które zostaną...

FX

Co zamiast LIBORu? 1 stycznia 2022 roku LIBOR - najważniejszy światowy instrument finansowy odchodzi do przeszłości. Pogrążyły go grzechy bankierów sprzed 10 lat.

COVID

Francuskie linie lotnicze Air France ogłosiły, że umożliwią pasażerom umieszczenie na bilecie informacji o posiadaniu tzw. certyfikatu covidowego. W nim znajdą się informacje o...

Copyright © 2021-2022 BIZNES24 sp. z o.o.

%d bloggers like this: