Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ENERGETYKA

PO WYBORACH MOŻE ZAMROŻĄ CENĘ ENERGII

PO WYBORACH MOŻE ZAMROŻĄ CENĘ ENERGII

Dopiero po wyborach rząd zdecyduje czy w przyszłym roku będą zamrożone ceny energii.

W wywiadzie dla Radia Zet Anna Moskwa, minister klimatu i środowiska powiedziała, że decyzja o ewentualnym zamrożeniu cen energii zostanie podjęta, tak jak w ubiegłym roku, dopiero w czwartym kwartale.

Minister powiedziała, że w resorcie jest już gotowy projekt ustawy dotyczący zamrożenia cen energii, gazu czy ciepła wraz z potrzebnymi rozporządzeniami.
Dlaczego zatem rząd zostawia ten temat na po wyborach?

Moskwa wyjaśniła, że przed decyzja o ewentualnym zamrożeniu cen, rząd musi mieć pełen obraz za cztery kwartały.

Minister zapowiedział, że w tym roku na pewno rząd nie wprowadzi dodatku węglowego bo ceny tego surowca się ustabilizowały.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: