Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PLAYWAY – BUM SIMULATOR ZWRACA SIĘ W 50% PO 3 DNIACH OD PREMIERY

Polski producent gier komputerowych PlayWay podaje w raporcie sprzedażowym gry BUM Simulator, że gra zwróciła się w połowie po 3 dniach po premierze.

BUM SIMULATOR
BUM SIMULATOR

BUM Simulator to kolejny z symulatorów w ofercie PlayWay. Tym razem rozgrywka bazuje na wcieleniu się w bezdomnego człowieka na amerykańskiej ulicy. Premiera gry na platformie sprzedażowej Steam odbyła się 26 sierpnia. Do wczoraj gra została pobrana w ilości 19 tys. egzemplarzy, głównie w Niemczech, USA, Rosji, Chinach.

Polscy gracze mają 4% udział w ogólnej sprzedaży BUM Simulator. Deweloper zaznacza, że na dzień publikacji raportu, przychody ze sprzedaży gry pokryły połowę kosztów jej wytworzenia i marketingu, które nie przekroczyły 1 miliona złotych.

CZYTAJ TEŻ: SILNA PRZECENA TEN SQUARE GAMES. CENA W ABB Z DUŻYM DYSKONTEM

Użytkownicy najpopularniejszej platformy sprzedażowej na Świecie jaką jest Steam dodali grę do swoich list życzeń 212 tys. razy. PlayWay zapowiedział stworzenie portów gry na konsole Nintendo Switch i VR.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.