Connect with us

Hi, what are you looking for?

FINANSE

PLAYWAY: BUM SIMULATOR ZWRACA SIĘ W 50% PO 3 DNIACH OD PREMIERY

Polski producent gier komputerowych PlayWay podaje w raporcie sprzedażowym gry BUM Simulator, że gra zwróciła się w połowie po 3 dniach po premierze.

BUM Simulator to kolejny z symulatorów w ofercie PlayWay. Tym razem rozgrywka bazuje na wcieleniu się w bezdomnego człowieka na amerykańskiej ulicy. Premiera gry na platformie sprzedażowej Steam odbyła się 26 sierpnia. Do wczoraj gra została pobrana w ilości 19 tys. egzemplarzy, głównie w Niemczech, USA, Rosji, Chinach. Polscy gracze mają 4% udział w ogólnej sprzedaży BUM Simulator. Deweloper zaznacza, że na dzień publikacji raportu, przychody z sprzedaży gry pokryły połowę kosztów jej wytworzenia i marketingu, które nie przekroczyły 1 miliona złotych.

Użytkownicy najpopularniejszej platformy sprzedażowej na Świecie jaką jest Steam dodali grę do swoich list życzeń 212 tys. razy. PlayWay zapowiedział stworzenie portów gry na konsole Nintendo Switch i VR.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.