Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PLAYWAY: 2.7 MLN ZŁ W 24H – 132 TYS. SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY CMS21

Gra wydana przez spółkę Play Way, czyli Car Mechanic Simulator 2021 zwrócił się po pierwszej dobie od premiery na platformie Steam.

PLAYWAY: 2.7 MLN ZŁ W 24H - 132 TYS. SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY CMS21

Gra została wydana w wersjach grywalnych na PC, Xbox i Playstation. Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry wyniósł 2.7mln zł. Nakłady w pełni się zwróciły 12 sierpnia, równo 24 godziny po premierze na platformie Steam. Firma zaraportowała, że liczba jednocześnie grających graczy wynosi ponad 18.5 tysiąca co jest rekordem grywalności w produkty PlayWay.

Dotychczasowo gra Car Mechanic Simulator została pobrana z platformy Steam 132 tys. razy. Najwięcej transakcji zarejestrowano w Stanach Zjednoczonych, ponieważ aż 26% sprzedanych egzemplarzy zostało zainstalowanych na komputerach za oceanem. Docelowo gra w ciągu najbliższego roku ma się sprzedać w ilości 250 tys. sztuk. Jeżeli cel zostanie wykonany to Spółka PlayWay wypuści dodatek DLC ubogacający rozgrywkę.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

RYNKI

Microsoft kupuje Blizzarda za gigantyczne prawie 70 miliardów dolarów. Akcje CD Projektu w górę o nawet 7 procent.

%d bloggers like this: