Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PLAYWAY: 2.7 MLN ZŁ W 24H – 132 TYS. SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY CMS21

Gra wydana przez spółkę Play Way, czyli Car Mechanic Simulator 2021 zwrócił się po pierwszej dobie od premiery na platformie Steam.

PLAYWAY: 2.7 MLN ZŁ W 24H - 132 TYS. SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY CMS21

Gra została wydana w wersjach grywalnych na PC, Xbox i Playstation. Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry wyniósł 2.7mln zł. Nakłady w pełni się zwróciły 12 sierpnia, równo 24 godziny po premierze na platformie Steam. Firma zaraportowała, że liczba jednocześnie grających graczy wynosi ponad 18.5 tysiąca co jest rekordem grywalności w produkty PlayWay.

Dotychczasowo gra Car Mechanic Simulator została pobrana z platformy Steam 132 tys. razy. Najwięcej transakcji zarejestrowano w Stanach Zjednoczonych, ponieważ aż 26% sprzedanych egzemplarzy zostało zainstalowanych na komputerach za oceanem. Docelowo gra w ciągu najbliższego roku ma się sprzedać w ilości 250 tys. sztuk. Jeżeli cel zostanie wykonany to Spółka PlayWay wypuści dodatek DLC ubogacający rozgrywkę.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Swoje wyniki pokazała gamingowa spółka PlayWay. Zysk firmy spadł aż o 35 proc. w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. I tak w trzecim...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O zaskakujących wynikach CD Projektu rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Nielubowiczem, CFO i członkiem zarządu CD Projekt.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O debiucie na NewConnect warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Krzywdą, prezesem debiutującej spółki FreeMind.

GPW

PlayWay odnotowało 30 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. tego roku wobec niespełna 33 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka. Zysk...

%d