Connect with us

Hi, what are you looking for?

GAMING

PLAYWAY: 2.7 MLN ZŁ W 24H – 132 TYS. SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY CMS21

Gra wydana przez spółkę Play Way, czyli Car Mechanic Simulator 2021 zwrócił się po pierwszej dobie od premiery na platformie Steam.

Gra została wydana w wersjach grywalnych na PC, Xbox i Playstation. Łączny koszt wytworzenia i marketingu gry wyniósł 2.7mln zł. Nakłady w pełni się zwróciły 12 sierpnia, równo 24 godziny po premierze na platformie Steam. Firma zaraportowała, że liczba jednocześnie grających graczy wynosi ponad 18.5 tysiąca co jest rekordem grywalności w produkty PlayWay.

Dotychczasowo gra Car Mechanic Simulator została pobrana z platformy Steam 132 tys. razy. Najwięcej transakcji zarejestrowano w Stanach Zjednoczonych, ponieważ aż 26% sprzedanych egzemplarzy zostało zainstalowanych na komputerach za oceanem. Docelowo gra w ciągu najbliższego roku ma się sprzedać w ilości 250 tys. sztuk. Jeżeli cel zostanie wykonany to Spółka PlayWay wypuści dodatek DLC ubogacający rozgrywkę.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.