Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PKO BP – ODCHODZĄCY JAGIEŁŁO DOSTAŁ OWACJĘ OD PRACOWNIKÓW (WIDEO)

Owacją na stojąco pożegnali odchodzącego prezesa PKO BP Zbigniewa Jagiełłę pracownicy centrali banku przy ul. Puławskiej w Warszawie. W ciągu 12 lat Jagiełło przekształcił PKO BP z najpopularniejszego banku w którym odbierano emeryturę – w najpopularniejszy bank w którym zakłada się rachunki.

PKO BP - ODCHODZĄCY JAGIEŁŁO DOSTAŁ OWACJĘ OD PRACOWNIKÓW (WIDEO)

Film z pożegnania prezesa Zbigniewa Jagiełły umieścił w mediach społecznościowych Marcin Roszkowski.

Prawdopodobnie dziś Rada Nadzorcza PKO BP której od wczoraj przewodniczy Maciej Łopiński, do ubiegłego tygodnia szef rady nadzorczej PZU, a wcześniej minister w kancelarii zarówno prezydenta Lecha Kaczyńskiego, jak i Andrzeja Dudy, powoła nowego prezesa największego pod względem aktywów banku w Polsce. Faworytem jest według mediów Jan Emeryk Rościszewski, dotychczasowy wiceprezes PKO BP, jeden ze współzałożycieli Porozumienia Centrum, partii Jarosława i Lecha Kaczyńskich.

PKO BP - ODCHODZĄCY JAGIEŁŁO DOSTAŁ OWACJĘ OD PRACOWNIKÓW (WIDEO)

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na wypłatę przez PKO BP maksymalnie 1,6 mld zł dywidendy z zysku za rok 2022 r.

BANKI

Nowy słowacki rząd Roberta Fico szuka pieniędzy na obietnice wyborcze i wymyślił, że znajdzie je nakładając na banki dodatkową 30 proc. daninę. CZYTAJ TEŻ:...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Dane o nastrojach w europejskich sektorach przemysłu i usług komentował dla BIZNES24 Mariusz Adamiak, ekonomista i szef działu strategii inwestycyjnych PKO BP.

GPW

PKP BP, największy polski bank, pochwalił się ponad dwoma i pół miliardami kwartalnego zysku. To wynik o prawie 15 procent lepszy od oczekiwań rynku....

%d