Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ENERGETYKA

PIENIĄDZE NA PRZYDOMOWE WIATRAKI

PIENIĄDZE NA PRZYDOMOWE WIATRAKI

Będzie można otrzymać do 30 tys. zł na zakup przydomowego wiatraka. Rząd na takie inwestycje zamierza przeznaczyć 400 mln zł.

Jak poinformował Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, nowy program „Moja elektrownia wiatrowa”, z którego można będzie otrzymać wsparcie do zakupu przydomowego wiatraka, miałby ruszyć w drugim-trzecim kwartale 2024 roku.

CZYTAJ TEŻ: PKP INTERCITY ZAINWESTUJE MILIARDY

Wsparcie skierowane będzie do osób fizycznych – właścicieli bądź współwłaścicieli budynku mieszkalnego/lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym, wytwarzających energię elektryczną na własne potrzeby.

Dotacja wyniesie do 50 proc. kosztów kwalifikowanych, do 30 tys. zł na jedną mikroinstalację wiatrową o zainstalowanej mocy elektrycznej nie mniejszej niż 1 kW oraz nie większej niż 20 kW.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PIENIĄDZE NA PRZYDOMOWE WIATRAKI

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSPORT

Jednym z głównych tematów na europejskich giełdach – obok amerykańskiej kampanii wyborczej jest kurs ikony tanich linii lotniczych. Ryanair znalazł się dzisiaj na imponującym...

DŁUG PUBLICZNY

Mocno rośnie zadłużenie w stosunku do PKB naszego kraju. I zdaniem ekonomistów będziemy zadłużać się coraz bardziej. CZYTAJ TEŻ: WIDMO WIBOROWEGO TSUNAMI NAD BANKAMI...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Mieszkanie we włoszech, albo dom we Włoszech. Jak bezpiecznie kupić nieruchomość nad Tybrem? Radzi Marcin Kwapiński, radca prawny, który jako polsko-włoski prawnik pomaga w...

INNE

Niewykluczone, że tarcze na pra zostaną z nami jeszcze w przyszłym roku. Rozmowy w tej sprawie zapowiedział Andrzej Domański, minister finansów.