Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA. RUSZA MÓJ PRĄD 5.0

SUNEX
FOT.: Los Muertos Crew / PEXELS

Od jutra, w Światowym Dniu Ziemi, można składać wnioski o dofinansowanie w ramach piatej edycji rządowego programu Mój Prąd.

Do rozdysponowania jest 955 mln zł. nabór w programie trwać będzie do 22 grudnia 2023 roku, bądź do wyczerpania budżetu. W przypadku jego wykorzystania zabezpieczono jednak dodatkowe 400 mln zł – informuje Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

CZYTAJ TEŻ: OD JUTRA RUSZA MÓJ PRĄD 5.0 OD KIEDY SKŁADAĆ WNIOSKI? (ROZMOWA)

Nowością w programie oprócz “tradycyjnych” dopłat do paneli fotowoltaicznych, magazynów ciepła, magazynów energii oraz systemów zarządzania energią będzie wsparcie do kupna pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych służących pogrzaniu ciepłej wody użytkowej.

Jak informuje resort klimatu, przy najszerszej inwestycji maksymalna dotacja jaka będzie można otrzymać to 58 tys. zł.

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA. RUSZA MÓJ PRĄD 5.0

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: