Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

PIENIĄDZE DO WZIĘCIA: KREDYTY NA CZYSTE POWIETRZE

Pierwsze banki w lipcu zaoferują kredyty termomodernizacyjne w programie „Czyste powietrze”. Kredyt taki będzie można zaciągnąć na maksymalnie 12 lat, a jego wartość wyniesie nawet 100 tys. zł – poinformował Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK)

Pierwsze banki w lipcu zaoferują kredyty termomodernizacyjne w programie "Czyste powietrze". Kredyt taki będzie można zaciągnąć na maksymalnie 12 lat, a jego wartość wyniesie nawet 100 tys. zł - poinformował Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK)

Bank Gospodarstwa Krajowego przywołując badania opinii społecznej podkreśla, że blisko połowa z Polaków (46 proc.) twierdzi, że smog jest poważnym problemem w okolicy której mieszkamy. Smog przyczynia się do zapadania na przewlekłe choroby, a wiele z nich zwiększa ryzyko ciężkiego przebiegu COVID-19.

W świetle uchwał antysmogowych w najbliższych latach musimy zrezygnować z ogrzewania domów starymi i nieefektywnymi piecami, tzw. kopciuchami.
BGK będzie gwarantował kredyty udzielane przez banki na wymianę źródeł ciepła oraz termomodernizację domów w ramach programu „Czyste powietrze”.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

BANKI

Dzień bez informacji o zmianach kadrowych, to dzień stracony. Dziś kadrowa miotła dotarła do Banku Gospodarstwa Krajowego

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O zatwierdzonych przez 27 państw członkowskich Unii Europejskiej pieniądzach z pakietu pomocy dla Ukrainy rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jackiem Piechotą, prezesem Polsko-Ukraińskiej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O stopach procentowych i obsłudze polskiego długu rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Pawłem Borysem, prezesem Polskiego Funduszu Rozwoju.