Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FINANSE OSOBISTE

PIENIĄDZE DLA MŁODYCH W ŁODZI

Są pieniądze do wzięcia. Łódź rozdaje dotacje dla młodych mieszkańców, którzy stracili pracę przez pandemię.

PIENIĄDZE DLA MŁODYCH W ŁODZI

Łodzianie , którzy nie ukończyli 30go roku życia mogą ubiegać się o dotacje w wysokości 23 tysięcy złotych na założenie działalności gospodarczej i dodatkowe wsparcie finansowe na pierwsze pół roku działalności w wysokości 2.8 tys. złotych.

Pieniądze mogą być wydane na opłacenie podatków, ubezpieczeń oraz czynszu za wynajem lokalu. Wnioski można składać do 20 września, a pieniądze pochodzą z funduszy unijnych.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...