Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

P&G Z WYNIKAMI LEPSZYMI OD OCZEKIWAŃ

P&G Z WYNIKAMI LEPSZYMI OD OCZEKIWAŃ
źródło: Procter & Gamnble

Procter & Gamble firma produkująca kosmetyki i środki higieny osobistej pokazał dziś swoje wyniki, które były lepsze od oczekiwań analityków.

Od stycznia do marca spółka wypracowała ponad 20 mld dolarów przychodów. Podane przez spółkę wyniki były lepsze o prawie 1 mld dolarów od oczekiwań analityków.

Z kolei zysk wyniósł 1 dolar 37 centów na akcję i był wyższy o 5 centów od szacunków rynków.

Wszystkie działy P&G odnotowały spadek w pierwszym kwartale, z wyjątkiem działów zdrowotnych i kosmetycznych, w których wzrósł o o 1 proc.
Największy spadek aż o 5 proc. zanotował segment tkanin i chemii gospodarczej.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: