Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PEPCO ROŚNIE NA NOWYCH OTWARCIACH

PEPCO ROŚNIE

Pepco rośnie, ale tylko na nowych otwarciach. Sprzedaż porównywalna spada. Spółka, która w ciągu ostatniego roku przeżyła sporo szokowych informacji – podała dziś dane o sprzedaży za ostatni kwartał.

Przychody między początkiem kwietnia a końcem czerwca wyniosły 1 miliard 481 milionów euro – czyli były wyższe niż przed rokiem o 7.6 procent, przy założeniu stałego kursu walutowego.

CZYTAJ TEŻ: KREDYT NA START OD 15 STYCZNIA

Najszybciej – o 23 procent – rosły przychody należącej do Grupy Pepco sieci Dealz. Ale jest to jednocześnie najmniejsza sieć wchodząca w skład grupy i odpowiada za zaledwie 5 procent jej przychodów. Najgorzej radzi sobie obecna na wyspach brytyjskich sieć Poundland, której przychody spadły nominalnie o prawie 3 procent. W środku stawki jest sieć Pepco, największa sieć grupy, na którą przypada ponad 60 procent przychodów spółki. Ilość pieniędzy zostawiona przez klientów w kasach Pepco wzrosła o prawie 13 procent – ale dzięki temu, że sieć otwiera nowe sklepy. Sprzedaż porównywalna w całej grupie spadła w 3. kwartale o prawie 4.5 procent.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PEPCO ROŚNIE NA NOWYCH OTWARCIACH

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.